Atribuită Cumpărare directă

Servicii de expertiza

Număr anunț
DA32779098
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
Furnizor / câștigător
ROMSOFT COMIMPEX (CUI 6493900)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat