Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare PRAM

Număr anunț
DA32779194
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.743 RON
Valoare atribuită
2.743 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.743 RON

din 2.743 RON estimat