Atribuită Cumpărare directă

Platforma colectare selectiva deseuri" cf nota 12336/13.03.2023

Număr anunț
DA32779540
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.760 RON
Valoare atribuită
134.760 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.760 RON

din 134.760 RON estimat