Atribuită Cumpărare directă

Accesorii (consumabile) robot curatare piscina

Număr anunț
DA32780174
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
Cod CPV
24500000-9 · Materiale plastice primare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat