Atribuită
Cumpărare directă
R 3834/13.03.2023 - SOLUTIE CURATAT GARNITURI DE ETANSARE; CURATITOR DE FRANE ; RO/DEGRIP.SUP.RAP.
- Număr anunț
- DA32780519
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.672,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.672,80 RON
- Data publicării
- 13.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.