Atribuită
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB PENTRU TRACTORUL FARMTRACT 675 DT - CT 1114
- Număr anunț
- DA32780577
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.514,27 RON
- Valoare atribuită
- 3.514,27 RON
- Data publicării
- 13.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.