Atribuită
Cumpărare directă
ZUZU DOLCE IAURT CU CAPSUNI 150 GR.
- Număr anunț
- DA32780593
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI 1755369)
- Cod CPV
- 15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.669,92 RON
- Data publicării
- 13.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.