Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse + piese

Număr anunț
DA32780621
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AGHIRESU-FABRICI (CUI 17978596)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556 RON
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON

din 1.556 RON estimat