Atribuită Cumpărare directă

Achizitie reparatie laptop DELL

Număr anunț
DA32780857
Autoritate contractantă
U.M. 0758 GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA BRASOV
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,94 RON
Valoare atribuită
352,94 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,94 RON

din 352,94 RON estimat