Atribuită Cumpărare directă

Echipamente de ventilatie si Articole sanitare pentru CSS PRO FAMILIA Bacau

Număr anunț
DA32782215
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,65 RON
Valoare atribuită
241,65 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,65 RON

din 241,65 RON estimat