Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet materiale promoționale (set 3) - Proiect RO-UA

Număr anunț
DA32782398
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat