Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare combustibil (benzina si motorina)
- Număr anunț
- DA32782500
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALC (CUI 5431683)
- Furnizor / câștigător
- HALIFAX IMPEX SRL (CUI 13202273)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.280 RON
- Valoare atribuită
- 63.280 RON
- Data publicării
- 14.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.