Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentație pentru înființare serviciu specializat pentru gestionarea câinilor fără stăpâ

Număr anunț
DA32783344
Autoritate contractantă
Comuna Aita Mare (Primaria Aita Mare) (CUI 4201929)
Furnizor / câștigător
KBV CONSULTING S.R.L. (CUI 47526460)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat