Atribuită Cumpărare directă

Sina superioara dulap culisant lungime 2300 - psihiatrie

Număr anunț
DA32783573
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
UBY MOB SRL (CUI 30795650)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,45 RON
Valoare atribuită
134,45 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,45 RON

din 134,45 RON estimat