Atribuită Cumpărare directă

mbracaminte de uz profesional din tercot

Număr anunț
DA32785930
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.374 RON
Valoare atribuită
9.374 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.374 RON

din 9.374 RON estimat