Atribuită Cumpărare directă

LOT 1: PACHET FURNITURI DE BIROU(CJA)–35 art.; LOT 2: PACHET FURNITURI DE BIROU (ISU) 16 art.

Număr anunț
DA32786720
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.686,19 RON
Valoare atribuită
9.686,19 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.686,19 RON

din 9.686,19 RON estimat