Atribuită Cumpărare directă

Notebook Asus VivoBook 15 X1500EA-BQ2337 15.6" FHD Intel Core i5-1135G7 8GB 512GB SSD Intel Iris Xe

Număr anunț
DA32786857
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.415,09 RON
Valoare atribuită
5.415,09 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.415,09 RON

din 5.415,09 RON estimat