Atribuită Cumpărare directă

Pulpe intregi dezosate de pui romanesti

Număr anunț
DA32787590
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,86 RON
Valoare atribuită
741,86 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,86 RON

din 741,86 RON estimat