Atribuită Cumpărare directă

Contacte din cupru

Număr anunț
DA32788326
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
THIC SOLAR POWER SRL (CUI 34329017)
Cod CPV
31611000-2 · Cablaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.450 RON
Valoare atribuită
17.450 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.450 RON

din 17.450 RON estimat