Atribuită Cumpărare directă

Display perete (suport pentru 10 buzunare A4), PROBECO-EasyMount – antracit Referinta HD74540

Număr anunț
DA32788677
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,60 RON
Valoare atribuită
266,60 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,60 RON

din 266,60 RON estimat