Atribuită Cumpărare directă

RECHIZITE SI CONSUMABILE BIROU

Număr anunț
DA32789280
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu (CUI 13054746)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,93 RON
Valoare atribuită
788,93 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,93 RON

din 788,93 RON estimat