Atribuită Cumpărare directă

Card de memorie Samsung Evo Plus microSD 128GB

Număr anunț
DA32790075
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,75 RON
Valoare atribuită
297,75 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,75 RON

din 297,75 RON estimat