Atribuită Cumpărare directă

Scaun birou BILLUM negru

Număr anunț
DA32790160
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat