Atribuită Cumpărare directă

COVORAS PROTECTIE PARDOSEALA,140X100 CM, TRANSPARENT, ASPECT MAT, GROSIME 0.5 MM, PVC

Număr anunț
DA32790805
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100,40 RON
Valoare atribuită
1.100,40 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100,40 RON

din 1.100,40 RON estimat