Atribuită Cumpărare directă

SERVETELE UMEDE PENTRU INGRIJIRE ADULTI SENI CARE

Număr anunț
DA32790861
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ROZNOV (CUI 43775973)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.820 RON
Valoare atribuită
4.820 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.820 RON

din 4.820 RON estimat