Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT PROFESIONAL GIRBAU RMS 623 - INLOCUIRE SI MONTAJ , VALVA DE EVACUARE APA

Număr anunț
DA32790958
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
Furnizor / câștigător
C&C SERVICE MASINI DE SPALAT PROFESIONALE SRL (CUI 38271856)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.671,42 RON
Valoare atribuită
1.671,42 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.671,42 RON

din 1.671,42 RON estimat