Atribuită Cumpărare directă

Pachet de produse de igiena si curatenie Sapun Prosoape Hartie igienica

Număr anunț
DA32790980
Autoritate contractantă
Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI 8808509)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.093,12 RON
Valoare atribuită
3.093,12 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.093,12 RON

din 3.093,12 RON estimat