Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de scriere si implementare proiect pentru Componenta C15: Educație “Dotarea cu mobilier,
- Număr anunț
- DA32791634
- Autoritate contractantă
- Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
- Furnizor / câștigător
- BURSA DE FONDURI S.R.L. (CUI 44411482)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 14.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.