Număr anunț
DA32791666
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,03 RON
Valoare atribuită
682,03 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,03 RON

din 682,03 RON estimat