Atribuită Cumpărare directă

papetarie

Număr anunț
DA32792022
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,33 RON
Valoare atribuită
121,33 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,33 RON

din 121,33 RON estimat