Atribuită
Cumpărare directă
Placa video Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 2.0 LHR, 12GB GDDR6 (GV-N3060EAGLE OC-12GD 2.0)
- Număr anunț
- DA32792408
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Calarasi (CUI 4544803)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.280 RON
- Valoare atribuită
- 3.280 RON
- Data publicării
- 14.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.