Atribuită Cumpărare directă

REPARAT AMBRAZURA CAPAC FATA LA CAZAN

Număr anunț
DA32792497
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
Cod CPV
50531100-7 · Servicii de reparare si de intretinere a boilerelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.424,12 RON
Valoare atribuită
1.424,12 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.424,12 RON

din 1.424,12 RON estimat