Atribuită Cumpărare directă

Olanzapina 5mg x 30cp.film-AL / OLANZAPINUM

Număr anunț
DA32792766
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,72 RON
Valoare atribuită
110,72 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,72 RON

din 110,72 RON estimat