Atribuită Cumpărare directă

Formarea cadrelor didactice bazat pe educatie experientala pentru dezvoltarea abilitatilor

Număr anunț
DA32793043
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DANI GERGELY" GHIMES (CUI 29175302)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "BOBITA" (CUI 26479030)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
14.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat