Atribuită Cumpărare directă

Furnizare consumabile UAT Comuna Cotnari, judetul Iasi,conform ofertei nr.2306/10.03.2023

Număr anunț
DA32793679
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.131,32 RON
Valoare atribuită
5.131,32 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.131,32 RON

din 5.131,32 RON estimat