Atribuită Cumpărare directă

Lucrari inlocuire conducta termoficare

Număr anunț
DA32797583
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Furnizor / câștigător
ENERGETIKA PROJECT AG SRL (CUI 37333675)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.423,94 RON
Valoare atribuită
12.423,94 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.423,94 RON

din 12.423,94 RON estimat