Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN FLOOR TROPICAL 5L

Număr anunț
DA32797711
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION HOLBAN (CUI 4540755)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636,74 RON
Valoare atribuită
1.636,74 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636,74 RON

din 1.636,74 RON estimat