Atribuită Cumpărare directă

Kit recoltare limfocite / fotofereza extracorporeala compatibil cu echipamentul Lumilight

Număr anunț
DA32798690
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33192330-4 · Pungi de transfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.450 RON
Valoare atribuită
33.450 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.450 RON

din 33.450 RON estimat