Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala in cadrul Centrului Rezidential pentru Persoane Varstnice

Număr anunț
DA32799873
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
PROSPER MED S.R.L. (CUI 39859138)
Cod CPV
85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.400 RON
Valoare atribuită
22.400 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.400 RON

din 22.400 RON estimat