Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PRIMIRE A DESEURILOR IN CADRUL CMID COSTINESTI

Număr anunț
DA32800880
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.377 RON
Valoare atribuită
73.377 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.377 RON

din 73.377 RON estimat