Atribuită Cumpărare directă

Pachet carti Business,Titlu ISBN Buc Pret/ex oferta fara TVA Principles of Econometrics, 5th Editi

Număr anunț
DA32801581
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.812,65 RON
Valoare atribuită
6.812,65 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.812,65 RON

din 6.812,65 RON estimat