Atribuită
Cumpărare directă
Produse IT
- Număr anunț
- DA32802293
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,40 RON
- Valoare atribuită
- 386,40 RON
- Data publicării
- 15.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.