Atribuită Cumpărare directă

Uractiv-cps. x 21-Fiterman Pharma RO

Număr anunț
DA32802446
Autoritate contractantă
Centrul National Clinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,10 RON
Valoare atribuită
935,10 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,10 RON

din 935,10 RON estimat