Atribuită Cumpărare directă

servicii dezvoltare site

Număr anunț
DA32803162
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
LIVE DESIGN SRL (CUI 35771474)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.920 RON
Valoare atribuită
15.920 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.920 RON

din 15.920 RON estimat