Atribuită Cumpărare directă

Saltea Saltele pat o 1 persoana 90x200 90 x 200 ortopedica spuma poliuretanica grosime 10 cm

Număr anunț
DA32803492
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,82 RON
Valoare atribuită
635,82 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,82 RON

din 635,82 RON estimat