Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - Camere de supraveghere video full HD , 3G.

Număr anunț
DA32803756
Autoritate contractantă
Comuna Corbeni (CUI 4122051)
Furnizor / câștigător
AVP CAG BEST SHOP SRL (CUI 31436558)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.078,98 RON
Valoare atribuită
10.078,98 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.078,98 RON

din 10.078,98 RON estimat