Atribuită Cumpărare directă

MOUSE A4TECH FSTYLER FG10 WIRELESS, cap.61, ptrPrefTulcea

Număr anunț
DA32804253
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
Furnizor / câștigător
EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,46 RON
Valoare atribuită
113,46 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,46 RON

din 113,46 RON estimat