Atribuită Cumpărare directă

Horeca top Brânza de vaci grasa 25% galeata 5kg

Număr anunț
DA32804456
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 (CUI 26983133)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,90 RON
Valoare atribuită
335,90 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,90 RON

din 335,90 RON estimat