Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE SANITARE CONSUMABILE

Număr anunț
DA32804494
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
Furnizor / câștigător
MKD PROFESSIONAL SHOP SRL (CUI 30951300)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.034 RON
Valoare atribuită
1.034 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.034 RON

din 1.034 RON estimat