Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare fluide medicale

Număr anunț
DA32804940
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
APVV (CUI 456725)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.000 RON
Valoare atribuită
140.000 RON
Data publicării
15.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140.000 RON

din 140.000 RON estimat